Sony WF-1000XM3 kuulokkeiden latauskotelon akku 800mAh
calcActive())">
Sony WF-1000XM3 kuulokkeiden latauskotelon akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-SWH110SL
14,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien kuulokkeiden latauskotelon kanssa:
WF-1000XM3 latauskotelo
WF-SP900
WF-SP900
Tämä akku korvaa ainakin seuraavatSony langattomien kuulokkeiden latauskotelon alkuperäisakut:
1588-0911
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SWH110SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163015 |
| Korvaa | 1588-0911 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 49.50 x 17.10 x 14.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |