Sony VAIO VGP-BPL14 ja VGP-BPS14 akku 6600 mAh - Musta
calcActive())">
Sony VAIO VGP-BPL14 ja VGP-BPS14 akku 6600 mAh - Musta
In stock
- SKU
- CS-BPL14HB
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO VGN-TT11M
VAIO VGN-TT13/N
VAIO VGN-TT190EIN
VAIO VGN-TT21M/N
VAIO VGN-TT23/N
VAIO VGN-TT23/W
VAIO VGN-TT25TN/W
VAIO VGN-TT26TN/N
VAIO VGN-TT33FB
VAIO VGN-TT35GNW
VAIO VGN-TT45G/B
VAIO VGN-TT45G/N
VAIO VGN-TT46TG/B
VAIO VGN-TT46TG/W
VAIO VGN-TT4S1
VAIO VGN-TT50B
VAIO VGN-TT51JB
VAIO VGN-TT53FB
VAIO VGN-TT70B
VAIO VGN-TT71JB
VAIO VGN-TT90NS
VAIO VGN-TT90PS
VAIO VGN-TT90S
VAIO VGN-TT90US
VAIO VGN-TT91DS
VAIO VGN-TT91JS
VAIO VGN-TT91PS
VAIO VGN-TT91YS
VAIO VGN-TT92DS
VAIO VGN-TT92JS
VAIO VGN-TT92PS
VAIO VGN-TT92YS
VAIO VGN-TT93FS
VAIO VGN-TT93GS
VAIO VGN-TT93HS
VAIO VGN-TT93VS
VAIO VGN-TT13/N
VAIO VGN-TT190EIN
VAIO VGN-TT21M/N
VAIO VGN-TT23/N
VAIO VGN-TT23/W
VAIO VGN-TT25TN/W
VAIO VGN-TT26TN/N
VAIO VGN-TT33FB
VAIO VGN-TT35GNW
VAIO VGN-TT45G/B
VAIO VGN-TT45G/N
VAIO VGN-TT46TG/B
VAIO VGN-TT46TG/W
VAIO VGN-TT4S1
VAIO VGN-TT50B
VAIO VGN-TT51JB
VAIO VGN-TT53FB
VAIO VGN-TT70B
VAIO VGN-TT71JB
VAIO VGN-TT90NS
VAIO VGN-TT90PS
VAIO VGN-TT90S
VAIO VGN-TT90US
VAIO VGN-TT91DS
VAIO VGN-TT91JS
VAIO VGN-TT91PS
VAIO VGN-TT91YS
VAIO VGN-TT92DS
VAIO VGN-TT92JS
VAIO VGN-TT92PS
VAIO VGN-TT92YS
VAIO VGN-TT93FS
VAIO VGN-TT93GS
VAIO VGN-TT93HS
VAIO VGN-TT93VS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
VGP-BPL14
VGP-BPL14/B
VGP-BPL14B
VGP-BPS14/B
VGP-BPS14B
VGP-BPL14/B
VGP-BPL14B
VGP-BPS14/B
VGP-BPS14B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPL14HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037934 |
| Mitat | 205.00 x 53.24 x 45.10mm |
| Korvaa | VGP-BPL14 / VGP-BPL14/B / VGP-BPL14B / VGP-BPS14/B / VGP-BPS14B |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |