Sony VAIO VGP-BPL14 ja VGP-BPS14 akku 6600 mAh - Hopea
calcActive())">
Sony VAIO VGP-BPL14 ja VGP-BPS14 akku 6600 mAh - Hopea
In stock
- SKU
- CS-BPL14HT
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO VGN-TT11M
VAIO VGN-TT13/N
VAIO VGN-TT190EIN
VAIO VGN-TT21M/N
VAIO VGN-TT23/N
VAIO VGN-TT23/W
VAIO VGN-TT25TN/W
VAIO VGN-TT26TN/N
VAIO VGN-TT33FB
VAIO VGN-TT35GNW
VAIO VGN-TT45G/B
VAIO VGN-TT45G/N
VAIO VGN-TT46TG/B
VAIO VGN-TT46TG/W
VAIO VGN-TT4S1
VAIO VGN-TT50B
VAIO VGN-TT51JB
VAIO VGN-TT53FB
VAIO VGN-TT70B
VAIO VGN-TT71JB
VAIO VGN-TT90NS
VAIO VGN-TT90PS
VAIO VGN-TT90S
VAIO VGN-TT90US
VAIO VGN-TT91DS
VAIO VGN-TT91JS
VAIO VGN-TT91PS
VAIO VGN-TT91YS
VAIO VGN-TT92DS
VAIO VGN-TT92JS
VAIO VGN-TT92PS
VAIO VGN-TT92YS
VAIO VGN-TT93FS
VAIO VGN-TT93GS
VAIO VGN-TT93HS
VAIO VGN-TT93VS
VAIO VGN-TT13/N
VAIO VGN-TT190EIN
VAIO VGN-TT21M/N
VAIO VGN-TT23/N
VAIO VGN-TT23/W
VAIO VGN-TT25TN/W
VAIO VGN-TT26TN/N
VAIO VGN-TT33FB
VAIO VGN-TT35GNW
VAIO VGN-TT45G/B
VAIO VGN-TT45G/N
VAIO VGN-TT46TG/B
VAIO VGN-TT46TG/W
VAIO VGN-TT4S1
VAIO VGN-TT50B
VAIO VGN-TT51JB
VAIO VGN-TT53FB
VAIO VGN-TT70B
VAIO VGN-TT71JB
VAIO VGN-TT90NS
VAIO VGN-TT90PS
VAIO VGN-TT90S
VAIO VGN-TT90US
VAIO VGN-TT91DS
VAIO VGN-TT91JS
VAIO VGN-TT91PS
VAIO VGN-TT91YS
VAIO VGN-TT92DS
VAIO VGN-TT92JS
VAIO VGN-TT92PS
VAIO VGN-TT92YS
VAIO VGN-TT93FS
VAIO VGN-TT93GS
VAIO VGN-TT93HS
VAIO VGN-TT93VS
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
VGP-BPL14
VGP-BPL14/S
VGP-BPS14/S
VGP-BPL14/S
VGP-BPS14/S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPL14HT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037927 |
| Mitat | 205.65 x 51.59 x 45.32mm |
| Korvaa | VGP-BPL14 / VGP-BPL14/S / VGP-BPS14/S |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |