Sony VAIO S11, VAIO S13, VJS112C0111B akku 4500mAh
calcActive())">
Sony VAIO S11, VAIO S13, VJS112C0111B akku 4500mAh
In stock
- SKU
- CS-BPS13NB
86,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
VAIO S11
VAIO S13
VJS112C0111B
VJS112C0211W
VJS112C0311S
VJS112C0411T
VJS112C0511B
VJS112C0611W
VJS112C0711B
VJS112C0811P
VJS112C0911W
VJS112C1011B
VJS112C1111W
VJS112C1211P
VJS112C1311S
VJS112C1411T
VJS131C0111B
VJS131C0211S
VJS131C0411B
VJ-S13-1X0111B
VJS132C0411B
VJS132C0511B
VJS132C0611S
VJS132C0711B
VJS132C0811S
VAIO S13
VJS112C0111B
VJS112C0211W
VJS112C0311S
VJS112C0411T
VJS112C0511B
VJS112C0611W
VJS112C0711B
VJS112C0811P
VJS112C0911W
VJS112C1011B
VJS112C1111W
VJS112C1211P
VJS112C1311S
VJS112C1411T
VJS131C0111B
VJS131C0211S
VJS131C0411B
VJ-S13-1X0111B
VJS132C0411B
VJS132C0511B
VJS132C0611S
VJS132C0711B
VJS132C0811S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
VJ8BPS52
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-BPS13NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147756 |
| Korvaa | VJ8BPS52 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 34.2Wh |
| Mitat | 229.70 x 97.50 x 6.74mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |