Sony Vaio 505F CMOS Akku / Paristo
calcActive())">
CS-SP130BU yhteensopiva ainakin seuraavien Sony tietokoneiden kanssa:
Vaio 505F
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony tietokoneiden alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-DEC400BU |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097051 |
| Mitat | 43.93 x 24.00 x 3.75mm |
| Korvaa | PP01L / 9604T / 6P466 / B-4002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 20mAh / 0.14Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |