Sony SVP13213CW, SVP13218PW, SVP13229PW akku 4740 mAh
calcActive())">
Sony SVP13213CW, SVP13218PW, SVP13229PW akku 4740 mAh
In stock
- SKU
- CS-BPS38NB
71,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kannettavien tietokoneiden kanssa:
SVP13213CW
SVP13218PW
SVP13229PW
SVP13218PW
SVP13229PW
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
VGP-BPS38
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BPS38NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086420 |
| Mitat | 306.18 x 128.67 x 6.25mm |
| Korvaa | VGP-BPS38 / VGP-BPS37 / VGP-BPSE38 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4740mAh / 35.55Wh |
| Jännite | 7,5 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |