Sony SRS-X2 Kaiuttimen Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kaiuttimien kanssa:
SRS-X2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony kaiuttimien alkuperäisakut:
9-885-197-08
SF-02
SF-02
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SRX200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128115182 |
| Mitat | 66.00 x 21.40 x 18.40mm |
| Korvaa | SF-02 / 9-885-197-08 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |