SONY SmartWatch 3 SWR50 älykellon akku 420 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony älykellojen kanssa:
SmartWatch 3
SSWR50
SSWR50
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony älykellojen alkuperäisakut:
GB-S10
GB-S10-353235-0100
GB-S10-353235-0100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-SWR350SH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128649 |
| Mitat | 35.75 x 30.30 x 3.20mm |
| Korvaa | GB-S10 / GB-S10-353235-0100 / 1288-9079 / 1588-0911 |
| Kapasiteetti (mAh) | 280mAh / 1.04Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |