Sony SGPT111CN, SGPT112CN, Tablet S1 akku 5000mAh
calcActive())">
Sony SGPT111CN, SGPT112CN, Tablet S1 akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-SPT112SL
49,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony tablettien kanssa:
SGPT111CN
SGPT112CN
Tablet S1
Tablet S2
SGPT112CN
Tablet S1
Tablet S2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony tablettien alkuperäisakut:
SGPBP02
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-SPT112SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071280 |
| Korvaa | SGPBP02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 18.5Wh |
| Mitat | 148.80 x 98.07 x 6.41mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |