Sony SBH-20 akku 110mAh / 0.41Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien kuulokkeiden kanssa:
SBH-20
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
381424
AHB441623
AHB441623
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SBH200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095705 |
| Korvaa | 381424 / AHB441623 |
| Kapasiteetti (mAh) | 110mAh / 0.41Wh |
| Mitat | 25.00 x 14.50 x 3.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |