Sony S60521 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien puhelinten kanssa:
S60521
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien puhelinten alkuperäisakut:
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BT38CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025559 |
| Mitat | 47.30 x 43.00 x 14.40 mm |
| Korvaa | GP72AAS3BZ, NT72AAS3BX, TH72AAS3BZ |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.32Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |