Sony RDP-XF100IP akku 1500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony radioiden kanssa:
RDP-XF100IP
XDR-DS12iP
XDR-DS12iP
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony radioiden alkuperäisakut:
NH-2000RDP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radioiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäänn…
| SKU | CS-XDR120SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053163 |
| Korvaa | NH-2000RDP |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 69.35 x 60.85 x 31.91mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |