Sony PSP-N270 akku 200mAh / 0.74Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien kuulokkeiden kanssa:
PSP-N270
PSP-N270G
PSP-N270G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
LP491232L100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SPN270SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095965 |
| Korvaa | LP491232L100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 200mAh / 0.74Wh |
| Mitat | 32.82 x 11.88 x 4.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |