Sony PSP E1000, PSP E1002, PSP E1004 akku 900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony pelilaitteiden kanssa:
PSP E1000
PSP E1002
PSP E1004
PSP E1008
Pulse Wireless Headset 7.1
PSP E1002
PSP E1004
PSP E1008
Pulse Wireless Headset 7.1
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony pelilaitteiden alkuperäisakut:
4-285-985-01
SP70C
SP70C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tuotteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-SP007SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077282 |
| Korvaa | SP70C / 4-285-985-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 45.08 x 34.92 x 6.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |