Sony PRS-T1, PRS-T2, PRS-T3 Ebook lukijan Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony E-Kirjan lukulaitteiden kanssa:
PRS-T1
PRS-T2
PRS-T3
PRS-T2
PRS-T3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony E-Kirjan lukulaitteiden alkuperäisakut:
1-853-104-11
LIS1476
LIS1476MHPPC(SY6)
LIS1476
LIS1476MHPPC(SY6)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PRT100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096696 |
| Mitat | 66.85 x 43.80 x 3.00mm |
| Korvaa | LIS1476 / 1-853-104-11 / LIS1476MHPPC(SY6) |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |