Sony PRS-700, PRS-700BC Ebook lukijan Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony E-Kirjan lukulaitteiden kanssa:
PRS-700
PRS-700BC
PRS-700BC
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony E-Kirjan lukulaitteiden alkuperäisakut:
A98839601 294
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PRD700SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076056 |
| Mitat | 63.00 x 36.00 x 4.00mm |
| Korvaa | A98839601 294 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |