Sony PRS-350, PRS-350SC, PRS-650 Ebook lukijan Akku
calcActive())">
Sony PRS-350, PRS-350SC, PRS-650 Ebook lukijan Akku
In stock
- SKU
- CS-PRD350SL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony E-Kirjan lukulaitteiden kanssa:
PRS-350
PRS-350SC
PRS-650
PRS-350SC
PRS-650
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony E-Kirjan lukulaitteiden alkuperäisakut:
1-853-016-11
LIS1459MHPC9SY6)
LIS1459MHPC9SY6)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PRD350SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056515 |
| Mitat | 62.50 x 52.65 x 3.50mm |
| Korvaa | LIS1459MHPC9SY6) / 1-853-016-11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |