Sony PRS-300, PRS-300BC, PRS-300RC Ebook lukijan Akku
calcActive())">
Sony PRS-300, PRS-300BC, PRS-300RC Ebook lukijan Akku
In stock
- SKU
- CS-PRD300SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony E-Kirjan lukulaitteiden kanssa:
PRS-300
PRS-300BC
PRS-300RC
PRS-300BC
PRS-300RC
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony E-Kirjan lukulaitteiden alkuperäisakut:
1-756-769-31
9702A50844
9924A60515
9702A50844
9924A60515
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PRD300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038115 |
| Mitat | 52.00 x 34.00 x 4.00mm |
| Korvaa | LIS1382(S) / 1-756-769-31 / 9702A50844 / 9924A60515 |
| Kapasiteetti (mAh) | 680mAh / 2.52Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |