Sony pelikonsolin PS5 DualSense / CFI-1015A yhteensopiva akku 1600mAh
calcActive())">
Sony pelikonsolin PS5 DualSense / CFI-1015A yhteensopiva akku 1600mAh
In stock
- SKU
- CS-SP170SL
16,95 €
Sony pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PS5 DualSense
CFI-1015A
CFI-ZCT1W
CFI-1015A
CFI-ZCT1W
Korvattavat Sony pelikonsolin alkuperäisakut
LIP1708
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SP170SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128180050 |
| Korvaa | LIP1708 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 60.60 x 40.00 x 8.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |