Sony pelikonsolin CUH-ZCT1E / CUH-ZCT1H yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Sony pelikonsolin CUH-ZCT1E / CUH-ZCT1H yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-SP152XL
18,95 €
Sony pelikonsolin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CUH-ZCT1E
CUH-ZCT1H
CUH-ZCT1J
CUH-ZCT1K
CUH-ZCT1M
CUH-ZCT1U
Dualshock 4 Wireless Controlle
CUH-ZCT1H
CUH-ZCT1J
CUH-ZCT1K
CUH-ZCT1M
CUH-ZCT1U
Dualshock 4 Wireless Controlle
Korvattavat Sony pelikonsolin alkuperäisakut
LIP1522
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony pelikonsolin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-SP152XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176664 |
| Korvaa | LIP1522 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 51.40 x 34.00 x 9.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |