Sony NB-111 yhteensopiva akku 2400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony kameroiden kanssa:
MD-MS200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony alkuperäisakut:
NB-111
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-NB111 |
|---|---|
| EAN | 4894128005957 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 71.00 x 19.70 x 19.70mm |
| Korvaa | NB-111 |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |