Sony MP3-soittimen NW-WM1A / NW-WM1Z yhteensopiva akku 1900mAh
calcActive())">
Sony MP3-soittimen NW-WM1A / NW-WM1Z yhteensopiva akku 1900mAh
In stock
- SKU
- CS-SNW100SL
16,95 €
Sony MP3-soittimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
NW-WM1A
NW-WM1Z
NW-WM1Z
Korvattavat Sony MP3-soittimen alkuperäisakut
1-853-588-15
LIS1626HNPC
LIS1626HNPC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony MP3-soittimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-SNW100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194767 |
| Korvaa | 1-853-588-15 / LIS1626HNPC |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.03Wh |
| Mitat | 57.00 x 53.50 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |