Sony mikrofonien MAMEN MD2 / UWP-D21 yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
Sony mikrofonien MAMEN MD2 / UWP-D21 yhteensopiva akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-SDB210SL
23,95 €
Sony mikrofonien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MAMEN MD2
UWP-D21
UWP-D22
UWP-D25
UWP-D26
UWP-D21
UWP-D22
UWP-D25
UWP-D26
Korvattavat Sony mikrofonien alkuperäisakut
SD2B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony mikrofonien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-SDB210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169895 |
| Korvaa | SD2B |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 4.8Wh |
| Mitat | 63.52 x 36.30 x 16.60mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |