Sony MDR-XB950N1, SRS-WS1, WH-CH700N akku 1000mAh / 3.70Wh
calcActive())">
Sony MDR-XB950N1, SRS-WS1, WH-CH700N akku 1000mAh / 3.70Wh
In stock
- SKU
- CS-SXB950SL
19,95 €
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien kuulokkeiden kanssa:
MDR-XB950N1
SRS-WS1
WH-CH700N
SRS-WS1
WH-CH700N
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
LIS1553
LIS1553(SY6)
LIS1553(SY6)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SXB950SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141846 |
| Korvaa | LIS1553 / LIS1553(SY6) / A-2215-026-A / LIS1553HNPCS |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 47.56 x 32.20 x 6.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |