Sony MDR-XB650BT, MDR-XB950B1, MDR-XB950BT akku 550mAh / 2.04Wh
calcActive())">
Sony MDR-XB650BT, MDR-XB950B1, MDR-XB950BT akku 550mAh / 2.04Wh
In stock
- SKU
- CS-SXB650SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien kuulokkeiden kanssa:
MDR-XB650BT
MDR-XB950B1
MDR-XB950BT
MDR-XB950B1
MDR-XB950BT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
1-756-920-31
1-756-920-32
LIS1427HEPCC
1-756-920-32
LIS1427HEPCC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SXB650SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140887 |
| Korvaa | 1-756-920-21 / 1-756-920-31 / 1-756-920-32 / BAT1 / LIS1427HEPCC / LIS1427HNPCC / LIS1427HNPCS |
| Kapasiteetti (mAh) | 550mAh / 2.04Wh |
| Mitat | 52.35 x 34.10 x 3.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |