Sony MDR-1RBT akku 800mAh / 2.96Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien kuulokkeiden kanssa:
MDR-1RBT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut:
4-261-368-01
NP-SP70
SP70
SP70A
SP70B
NP-SP70
SP70
SP70A
SP70B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SNT200MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071167 |
| Korvaa | SP70 / SP70A / SP70B / NP-SP70 / 4-261-368-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 40.12 x 34.00 x 6.72mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |