Sony langattomien kuulokkeiden WI-1000XM2 yhteensopiva akku 290mAh
calcActive())">
Sony langattomien kuulokkeiden WI-1000XM2 yhteensopiva akku 290mAh
In stock
- SKU
- CS-SWM200SL
18,95 €
Sony langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
WI-1000XM2
Korvattavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
AHB561150
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-SWM200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209652 |
| Korvaa | AHB561150 |
| Kapasiteetti (mAh) | 290mAh / 1.1Wh |
| Mitat | 52.60 x 10.40 x 5.50mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |