Sony langattomien kuulokkeiden MDR-HW700DS yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Sony langattomien kuulokkeiden MDR-HW700DS yhteensopiva akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-SHW700SL
16,95 €
15,95 €
Sony langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MDR-HW700DS
Korvattavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut
LIS1494HNPPC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-SHW700SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164302 |
| Korvaa | LIS1494HNPPC |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 62.00 x 37.00 x 3.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |