Sony kannettavan tietokoneen VAIO A12 yhteensopiva akku 3100mAh
calcActive())">
Sony kannettavan tietokoneen VAIO A12 yhteensopiva akku 3100mAh
In stock
- SKU
- CS-BPA120NB
69,95 €
Sony kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
VAIO A12
Korvattavat Sony kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
VJ8BPS55
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-BPA120NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160083 |
| Korvaa | VJ8BPS55 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 23.56Wh |
| Mitat | 141.10 x 139.00 x 2.86mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |