Sony kaiuttimien SRS-XB40 / SRS-XB41 yhteensopiva akku 6800mAh
calcActive())">
Sony kaiuttimien SRS-XB40 / SRS-XB41 yhteensopiva akku 6800mAh
In stock
- SKU
- CS-SRX400XL
45,95 €
Sony kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SRS-XB40
SRS-XB41
SRS-XB41
Korvattavat Sony kaiuttimien alkuperäisakut
ID659B
ID770
JD770B
ID770
JD770B
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-SRX400XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128153610 |
| Korvaa | ID770 / JD770B / ID659B |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 50.32Wh |
| Mitat | 67.94 x 37.58 x 37.02mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |