Sony kaiuttimien SRS-XB21 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Sony kaiuttimien SRS-XB21 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-SRX210SL
19,95 €
Sony kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SRS-XB21
Korvattavat Sony kaiuttimien alkuperäisakut
ST-05
ST-05S
ST-05S
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-SRX210SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,78 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162940 |
| Korvaa | ST-05 / ST-05S / ID1056 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.34Wh |
| Mitat | 68.60 x 20.00 x 20.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |