Sony kaiuttimien SRS-X55 / SRS-X77 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Sony kaiuttimien SRS-X55 / SRS-X77 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-SRX550SL
20,95 €
Sony kaiuttimien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SRS-X55
SRS-X77
SRS-X77
Korvattavat Sony kaiuttimien alkuperäisakut
ST-04
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kaiuttimien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-SRX550SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128164364 |
| Korvaa | ST-04 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 131.20 x 21.30 x 18.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |