Sony kaiuttimen SRS-XP500 / SRS-XP500B yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Sony kaiuttimen SRS-XP500 / SRS-XP500B yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-SRP500SL
42,95 €
35,95 €
Sony kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SRS-XP500
SRS-XP500B
SRS-XP500B
Korvattavat Sony kaiuttimen alkuperäisakut
IAA042GA
9-301-009-76
9-301-009-76
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-SRP500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128198444 |
| Korvaa | IAA042GA / 9-301-009-76 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 44.4Wh |
| Mitat | 73.50 x 39.00 x 39.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |