Sony kaiuttimen SRS-XG300 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Sony kaiuttimen SRS-XG300 yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-SRG300SL
25,95 €
Sony kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SRS-XG300
Korvattavat Sony kaiuttimen alkuperäisakut
903867-2S2P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-SRG300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128206637 |
| Korvaa | 903867-2S2P |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 66.00 x 37.60 x 36.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |