Sony kaiuttimen SRS-XE200 yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Sony kaiuttimen SRS-XE200 yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-SHX200SL
16,95 €
Sony kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SRS-XE200
Korvattavat Sony kaiuttimen alkuperäisakut
SP903867
MDA054PA
N4HUHQB00001
MDA054PA
N4HUHQB00001
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-SHX200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193302 |
| Korvaa | SP903867 / MDA054PA / N4HUHQB00001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.25Wh |
| Mitat | 63.00 x 36.00 x 8.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |