Sony kaiuttimen SRS-XB01 yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Sony kaiuttimen SRS-XB01 yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-SRX311SL
13,95 €
Sony kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SRS-XB01
Korvattavat Sony kaiuttimen alkuperäisakut
HFR-AAA800*3
3HRMR03
3HRMR03
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-SRX311SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193982 |
| Korvaa | HFR-AAA800*3 / 3HRMR03 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Mitat | 44.70 x 31.10 x 11.50mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |