Sony kaiuttimen S-Air Wireless Transceiver / EZW-RT10 yhteensopiva akku 1100mAh
calcActive())">
Sony kaiuttimen S-Air Wireless Transceiver / EZW-RT10 yhteensopiva akku 1100mAh
In stock
- SKU
- CS-SRT100SL
15,95 €
Sony kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
S-Air Wireless Transceiver
EZW-RT10
EZW-RT10
Korvattavat Sony kaiuttimen alkuperäisakut
A1730971A
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-SRT100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197461 |
| Korvaa | A1730971A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 54.05 x 34.10 x 5.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |