Sony kaiuttimen LSPX-S2 / LSPX-S3 yhteensopiva akku 3350mAh
calcActive())">
Sony kaiuttimen LSPX-S2 / LSPX-S3 yhteensopiva akku 3350mAh
In stock
- SKU
- CS-SRS200SL
19,95 €
Sony kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LSPX-S2
LSPX-S3
LSPX-S3
Korvattavat Sony kaiuttimen alkuperäisakut
9-301-005-96
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-SRS200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192015 |
| Korvaa | 9-301-005-96 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 22.2Wh |
| Mitat | 69.00 x 38.60 x 20.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |