Sony kaiuttimen LinkBuds S Charging Case / WF-LS900N Charging Case yhteensopiva akku 450mAh
calcActive())">
Sony kaiuttimen LinkBuds S Charging Case / WF-LS900N Charging Case yhteensopiva akku 450mAh
In stock
- SKU
- CS-SWL800SL
15,95 €
Sony kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
LinkBuds S Charging Case
WF-LS900N Charging Case
WF-LS900N Charging Case
Korvattavat Sony kaiuttimen alkuperäisakut
ACE731834
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-SWL800SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128190714 |
| Korvaa | ACE731834 |
| Kapasiteetti (mAh) | 450mAh / 1.73Wh |
| Mitat | 34.00 x 16.80 x 7.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |