Sony kaiuttimen GTK-XB90 yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Sony kaiuttimen GTK-XB90 yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-SXB900XL
70,95 €
Sony kaiuttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GTK-XB90
Korvattavat Sony kaiuttimen alkuperäisakut
1-853-679-11
LIP6332HNPC
LIP6332HNPC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony kaiuttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-SXB900XL |
|---|---|
| Jännite uusi | 21,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128216957 |
| Korvaa | 1-853-679-11 / LIP6332HNPC |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 73.44Wh |
| Mitat | 118.50 x 70.00 x 25.60mm |
| Jännite | 21,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |