Sony Inzone H9 / WF1000XM4 latauskotelo / WH-CH720N / WH-XB910 akku 500mAh
calcActive())">
Sony Inzone H9 / WF1000XM4 latauskotelo / WH-CH720N / WH-XB910 akku 500mAh
In stock
- SKU
- CS-SWH900SL
14,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien kuulokkeiden latauskotelon kanssa:
Inzone H9
WF1000XM4 latauskotelo
WH-CH720N
WH-XB910
WH-XB910N
WF1000XM4 latauskotelo
WH-CH720N
WH-XB910
WH-XB910N
Tämä akku korvaa ainakin seuraavatSony langattomien kuulokkeiden latauskotelon alkuperäisakut:
FT702028P
SP702428
SP702428
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
| SKU | CS-SWH900SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193852 |
| Korvaa | FT702028P / SP702428 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.93Wh |
| Mitat | 29.00 x 23.50 x 7.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |