Sony H3113, H3311, SM12 akku 3200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony matkapuhelimien kanssa:
H3113
H3311
SM12
SM32
XA2
Xperia L2
Xperia L2 TD-LTE
Xperia XA2 TD-LTE
H3311
SM12
SM32
XA2
Xperia L2
Xperia L2 TD-LTE
Xperia XA2 TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony matkapuhelimien alkuperäisakut:
LIP1654ERPC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ERL200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147541 |
| Korvaa | LIP1654ERPC / 1309-2682 / SNYSK84 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 12.32Wh |
| Mitat | 78.80 x 55.15 x 4.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |