Sony Ericsson Z3 plus / Z3+ / Z4 akku 2900 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony Ericsson puhelinten kanssa:
Xperia Z4
Xperia Z3+
Xperia Z3 Plus
E6533
Xperia Z4v LTE
E6508
Xperia Z4 LTE-A
SO-03G
Xperia Z4 WiMAX 2+
SOV31
Xperia Z4 TD-LTE
Xperia Z4 Compact
E6553
Xperia Z3X
Xperia C5
Xperia C5 Ultra
E5506
Lavender SS
E5553
E5563
E5533
Xperia Z3+
Xperia Z3 Plus
E6533
Xperia Z4v LTE
E6508
Xperia Z4 LTE-A
SO-03G
Xperia Z4 WiMAX 2+
SOV31
Xperia Z4 TD-LTE
Xperia Z4 Compact
E6553
Xperia Z3X
Xperia C5
Xperia C5 Ultra
E5506
Lavender SS
E5553
E5563
E5533
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony Ericsson puhelin alkuperäisakut:
AGPB015-A001
LIS1579ERPC
LIS1579ERPC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ERZ400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107361 |
| Korvaa | LIS1579ERPC / AGPB015-A001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.02Wh |
| Mitat | 75.75 x 60.45 x 4.16mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |