Sony Ericsson Xperia Z5 akku 2800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony Ericsson puhelinten kanssa:
Xperia Z5
E6653
E6683
SO-01H
E6653
E6683
SO-01H
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony Ericsson puhelin alkuperäisakut:
1294-1249
LIS1593ERPC
LIS1593ERPC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ERZ500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112419 |
| Korvaa | LIS1593ERPC / 1294-1249 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.64Wh |
| Mitat | 77.20 x 56.95 x 3.80mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |