Sony Ericsson Xperia X5 akku 700 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony Ericsson puhelinten kanssa:
Xperia X5
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony Ericsson puhelin alkuperäisakut:
1221-5975
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ERX500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128093015 |
| Korvaa | 1221-5975 |
| Kapasiteetti (mAh) | 480mAh / 1.78Wh |
| Mitat | 37.30 x 31.82 x 5.32mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |