Sony Ericsson Xperia X10 akku 2600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony Ericsson matkapuhelimien kanssa:
Xperia X10
Xperia X10a
Xperia X10a
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony Ericsson matkapuhelimien alkuperäisakut:
BST-41
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ERX10BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128035084 |
| Korvaa | BST-41 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 64.37 x 43.68 x 10.53mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |