Sony Ericsson Xperia M5 akku 2600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony Ericsson puhelinten kanssa:
E5606
E5633
E5643
E5653
E5663
Xperia M5
Xperia M5 dual
E5633
E5643
E5653
E5663
Xperia M5
Xperia M5 dual
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony Ericsson puhelin alkuperäisakut:
AGPB016-A001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ERE563SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111368 |
| Korvaa | AGPB016-A001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.88Wh |
| Mitat | 115.00 x 36.00 x 4.25 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |