Sony Ericsson J132, J132i akku 700 mAh/
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony Ericsson puhelinten kanssa:
J132
J132i
J132i
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony Ericsson puhelin alkuperäisakut:
BST-42
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ERJ132SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026655 |
| Korvaa | BST-42 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Mitat | 49.10 x 34.82 x 5.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |