Sony Ericsson F500, F500i, J200c akku 800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony Ericsson matkapuhelimien kanssa:
F500
F500i
J200c
J200i
J210i
K300a
K300c
K300i
K500c
K500i
K506c
K508
K508c
K508i
K700
K700c
K700i
T220
T226
T226s
T230
T237
T237s
T238
T290
T290a
T290c
T290i
Z1010
Z200
Z208
Z500
Z500a
F500i
J200c
J200i
J210i
K300a
K300c
K300i
K500c
K500i
K506c
K508
K508c
K508i
K700
K700c
K700i
T220
T226
T226s
T230
T237
T237s
T238
T290
T290a
T290c
T290i
Z1010
Z200
Z208
Z500
Z500a
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony Ericsson matkapuhelimien alkuperäisakut:
BST-30
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ERT230SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128005681 |
| Korvaa | BST-30 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 60.90 x 36.65 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |