Sony Ericsson Canopus, Canopus Anna, D6563 akku 3000 mAh
calcActive())">
Sony Ericsson Canopus, Canopus Anna, D6563 akku 3000 mAh
In stock
- SKU
- CS-ERZ210SL
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony Ericsson puhelinten kanssa:
Canopus
Canopus Anna
D6563
Canopus Anna
D6563
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Sony Ericsson puhelin alkuperäisakut:
LIS1547ERPC
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-ERZ210SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128109075 |
| Korvaa | LIS1547ERPC |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 96.00 x 51.34 x 4.81mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |